| 123geo a întrebat:

Deci mi-am scos mana din ghips de doua saptamani si nu m-a durat pana acumdar acum cand scriu si apas pe creion sau stilou ma cam doare nu ca nu as putea sa scriu ce imi recomandati!
DAU FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

O sa te mai doara un timp. N-ai spus daca a fost fractura deschisa sau inchisa. Oricum o sa te doara toata viata. si eu am avut si mana si piciorul stang.

2 răspunsuri:
| Scurt_Narcis_1999 a răspuns:

Sa spui ca te doare pana incepe vacanta happy

| Meddy96 a răspuns:

Ar trebui sa mergi la medic parerea mea!