| anonim_4396 a întrebat:

Cum este mai rau? Sa fii constipat sau sa ai diaree?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Rau e oricum! Intre 2 rele aleg sa fiu sanatoasa, sa fac totul sa nu ajung aici!

| Puffulets a răspuns:

Nici una nici altalaughing. Daca ai diaree te deshidratezi si te doare burta, iar daca esti constipat ai dureri de cap si de burta.

| SethEmm a răspuns:

Nici sa fii constipat nu-i rau nici sa ai diaree rau este daca le ai pe amandoua

| Dragoselu12345 a răspuns:

Am avut pe amandoua si am inceput sa trag bombe se auzea pana afara. rolling on the floor

| SethEmm a răspuns (pentru Dragoselu12345):

Asta nu-i nimic bro am patit si eu asta si cand am inceput sa,, trag bombe'' s-a spart geamu de la usa wtff pe bune laughing

| Ciq a răspuns:

Sa le ai pe ambele in acelasi timp.

| Theodora_Denisuca_1995 a răspuns:

Cel mai rau este sa fi constipat si sa ai in acelasi timp si diaree.