| Rimadan103120 a întrebat:

Buna dimineata, de aproape 2 saptamani, am o problema, cred ca e rinita alergica, stau e ok, nu-i problema, daca beau ceva rece tusesc rapid, sau daca duc mana la nas si il frec, rapid imi provoaca o tuse apoasa, nu am probleme cu respiratia, deci nu tusesc muci, tusesc saliva, ce e de facut?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Esti a răspuns:

Mergi la medic. Poate fi o alergie sau poate fi altceva. Un medic e cel mai potrivit aici