| 19241738194124 a întrebat:

Buna dimineata, in fiecare dimineata ma trezesc la 5:30-6 nu mai pot dormi, tin sa mentionez ca la 10, 10:30 seara ma culc.
Dimineata ma trezesc cu mici stari de voma si gura lipicioasa cu un urat mirositor, doar dimineata la trezire,dupa ce ma spal pe fata si dinti si ies afara, nu mai am nimic, ce sa fie? Am avut un contact sexual neprotejat acum 4 ani jumate, oare sa fi avut ceva acea fata? Va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate ai gastrita sau Helicobacter Pylori.
Mergi la medicul de afmilie si fa-ti niste teste la stomac, sa vezi ce bacterie ai.
mai poti avea carii in gura si de aici mirosul neplacut al guritei.
In ce privesc starile de voma, pot fiid e la o multitudine de probleme de sanatate.
Dupa cum spuneam, mergi la medic si fa-ti investigatii medicale.

| M1989 a răspuns:

Din ceea ce spui tu nu are legatura cu sexul oral. Cel mai probabil acel miros de care spui tu poate fi de la carii ne tratate.