| combina a întrebat:

Bună dimineața și hai la vot! De mai bine de un an de zile sunt stresat pentru ca am fost la o dama de companie si totul a fost protejat, dar după primul număr am trecut direct la al 2lea,după câteva penetrari am observat ca prezervativul s-a întins si a alunecat până la jumătatea penisului! De atunci mă macină gândul Că am hiv si nu degeaba, simptome precum urticarie, candidoza bucala, stare proastă mai mereu, lipsa de concentrare, acum am amigdalele umflate! Toate sa fie in capul meu si de aici toate simptomele si din cauza stresului sau posibil sa fi luat hiv? Va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Asta este singura modalitate prin care poti sa confirmi adevarul. Sau sa astepti...

4 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Mergi și fă-ți niște analizeze dacă crezi ca te-ai infectat.

| combina explică (pentru Sofer):

Mi-e frică să aflu un raspuns pozitiv...

| DoarBogdan a răspuns (pentru combina):

Asta este singura modalitate prin care poti sa confirmi adevarul. Sau sa astepti...

| SG1995 a răspuns:

Trebuia sa faci control obligatoriu imediat dupa. Mai ales ca la hiv perioada de incubatie e de intre 3 si 6 luni.

| siriusblack98 a răspuns:

Mergi la un control ca nu este ok. Mereu am zis ca decat sa merg la c..ve mai bine fac un lucru manual si e gratis +ca nu risti sa iei toate bolile existente.