| mihaelaaa028 a întrebat:

Buna! Este prima data cand mi se intampla asta, dar cand am fost ultima oara la baie, dupa eliminarea materiilor fecale, am sangerat, un rosu deschis, intr-o cantitate maricica, eu avand constipatie…. ar trebui sa merg la medic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Poate ai hemoroizi.

| daniel0306 a răspuns:

Da. Nu sta asa. Poti avea o gastrită ceva...