| anonim_1679 a întrebat:

Cum poate o prietena de-a mea sa nu mai aiba fundul turtit?

5 răspunsuri:
| lavynika a răspuns:

Facand sport.Este singura solutie.Cred ca inotul si fitnnesul sunt cele mai bune.

| alexa a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......-mai-mare/
chiar acum a mai fost pusa o asemena intrebare si sa stii ca sunt multe raspunsuri interesante.are de unde alege.doar sa se tina de treaba;)

| cristina_3322 a răspuns:

Asta nu se poate schimba.Doar daca isi pune silicon in fund:p

Dar il are asa pentru ca se mosteneste cel mai probabil de la mama. sau poate si tata.

Nu ai ce face.

| Nimic special a răspuns:

Daca asa e felul ei, nu poate face nimichappy, doar o operatielaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa faca infuzie cu musetel laughing