| anonim_4396 a întrebat:

Bună! Foarte rar, am momente noaptea când dintr-o data mi se taie respirația si parca nu ma pot mișca parcă sunt într-o transă...Dar după câteva secunde îmi revin iar, ce poate însemna? O paralizie în somn?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MironMihaela a răspuns:

Un atac de panica, criza de apnee, prin lipsa de oxigen, daca nu te stii astmatica sau epileptica!

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Rahat paralizie, nu stim dragă, mergi la medicul de familie unde te va consulta din cap pana in tălpi si va pune diagnosticul corect asta ai, ei i ti vor face analize RMN CT radiografii ecografii tot ce este necesar, ce varsta ai dragă Julia

| IonelaIasmina a răspuns:

Mergi la nediiiic!

| Cherciumihai a răspuns:

Https://www.youtube.com/......tps?/watch Exista probabilitatea de a fi asta