| samantamer a întrebat:

.imi cade ft tare parul.ce masti naturale pot sa fac ca sa ma ajute? FUNDITA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este bine să te vadă un dermatolog, analize de sânge, poți merge pe o mască din ulei de ricin, gălbenuș de ou și vitamina A.
Să te limpezești bine și folosește și un balsam pe bază de germeni de grâu.
Pa, pa.

| oanaro a răspuns:

Anul trecut mi-a cazut parul foarte rau de la o dereglare hormonala. Cum sunt adepta produselor 100% naturale, am incercat diverse masti facute acasa dar nu am avut rezultate extraordinare. Apoi am gasit o crema-tratament din ingrediente naturale care chiar a facut minuni. De atunci nu mai am probleme. O recomand cu incredere si garantez pentru rezultate!
http://www.tratamentchelie.aaz.ro