| anonim_4396 a întrebat:

Imi cade foarte tare parul.ce trimitere trebuie sa faca doctorul, spre dermatolog sau ce sectie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, la dermatologie.
Ai grijă la ce mănânci, ce șampon folosești și cu stresul cum stai!
Pa, pa.

| Earthquake a răspuns:

Endocrinologie!

| kanajambe a răspuns (pentru Earthquake):

Earthquake,nu te cred

| TiffanyღBJ a răspuns:

Dermatolog.

| Camelisa a răspuns:

Clar dermatolog.