| Xeniaa a întrebat:

Bună ..imi cade parul foarte tare.ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut,

Incearca suplimentul Folixin, am auzit ca e destul de bun.

Bafta!

| cristimihailov a răspuns:

Sa faci un drum pana la dermatolog, asta pana nu este prea tarziu. Poate fi orice, incepand de pe fond nervos, la dereglari hormonale pana la vreo chestie de piele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut si eu problema asta. Mergi la un medic specialist si iti va spune care e problema.

La mine din fericire a fost din cauza samponului, l-am schimbat, si am inceput sa-mi fac niste masti cu ulei de ricin si in cateva luni deja s-a vazut o diferenta. Mai nou mi se regenereaza si partile de unde mi-a cazut mai mult par si se vedea mai proeminent cand ma tundeam scurt.

O zi placuta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste Revalid(pe mine m-a ajutat)-il gasesti in farmacii
https://www.google.ro/......ps?/search

| Deliiiia a răspuns:

Foloseste un sampon de la plafar si daca nu apar efecte in 2 saptamani adreseaza-te unui dermatolog, podoaba capilara e importanta pentru aspectul fizic general.