| sayurik a întrebat:

Buna,

Imi poate recomanda cineva un medic ginecolog bun din CLUJ-NAPOCA?(de preferat o doamna doctor,sunt la primul consult de genul^^, am fost doar la endocrinologi cu problema mea si nu am rezolvat absolut nimic). Recomandati doar cei care ati fost la consultatie sau aveti apropiati care au fost.
Multumesc frumos!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| TimeeaBtrx a răspuns:

Oana pop :D e ft ok medic specialist obstetrica-ginecologie www.unimedcluj.ro are cabinet particular pe bucurestiului

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la un cabinet particular, îți faci programare.
Ai grijă de tine.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Aici,www.unimedcluj.ro
Te pup!