| Mihaela_Cristiana_1998 a întrebat:

Îmi poate spune cineva cum scap de gândacii de bucătărie? Am dat cu regemi plus si dispăruseră dar noaptea trecută am gasit pe hol unul de aproape doi cm. Am mai incercat si metode cum ar fi: stropitul cu oțet prin casa si bicarbonat cu zahăr. Am nevoie de ajutor urgent, va rog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pentru a scapa definitiv de gandacii de bucatarie este nevoie de rezolvare radicala si de ansamblu: o campanie de dezinsectare, cu repetare a intregului imobil si imobilele invecinate, precum si zona ghenelor de gunoi!

Vorbeste cu administratorul sa organizeze o asemenea campanie impreuna cu administratiile blocurilor si caselor vecine!

| bibilica a răspuns:

Fiole Regent de la farmacia veterinara

| bibilica a răspuns:

Fiole Regent, se ia de la farmacia veterinar a ceri Regent