| vwenuss a întrebat:

Bună! Înainte sa consult medicul as vrea sa primesc și aici un răspuns.
De o săptămana mă doare capul și am un sentiment de greata și durere de burta și nu știu de ce mai exact. As vrea sa mentionez faptul că nu am avut interacțiuni intime având doar 15 ani big grin sunt puțin anxioasa cu privința la asta! As aprecia un răspuns concret dacă are cineva vreo idee big grin mulțumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Simptomele descrise de tine se gasesc in zeci de boli, asadar te invit sa mergi la medicul de familie pentru un consult si un diagnostic corect.

Raspuns concrret este imposibil a-l obtii aici, fiindca NU avem medici pe acest forum, iar prin computer nu poate pune nimeni un diagnostic real.

Sanatate multa!

| OSLOMELBOURNE a răspuns:

O fi gastrita.