| OdetteSs0000 a întrebat:

Infecția urinară poate modifica sau opri în vreun fel menstruația? Am infecția aceasta, este netratată (precizez că azi merg la doctor), însă ieri mi-au apărut câteva pete de sânge pe chiloți. Am crezut că e menstruație, dar mi-a curs extrem de puțin. Simptome premenstruale am avut. A mai pățit cineva la fel? Vreau doar o părere, cine a mai pățit la fel, fără răutăți.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu au legătură una cu alta.

| OdetteSs0000 explică (pentru sadrian46):

Sunteți doctor? Doar întreb.

| sadrian46 a răspuns (pentru OdetteSs0000):

Nu, dar am studiat mult în domeniu. Ceea ce spun eu, nu înlocuiește un consult medical.