| Andreea0612 a întrebat:

Intrebari pentru cei ce beau ceai verde.
1.Ce fel de ceai verde este mai bun (ma refer la cel care te face sa te duci la baie mai deshee hee )?
2.Voi de care beti?
3.De cat timp beti ceai verde?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

1. Sora mea bea ceai Sanye.
2. Nu beau asa ceva. In general, nu beau ceaiuri.

| Pufffx a răspuns:

Mama bea ceai verde de la Belin acesta i-a fost recomandat de catre un docotor bea de ceva vreme de vreo 3 luni si se simnte mai bine avea cateva probleme de sanatate.Cica aceasta marca Belin ar fi printre cele mai bune chiar daca este putin mai scumpa.