| Sara2 a întrebat:

Beau ceai verde de 4 zile, si nu m-am dus deloc la baie, am inteles ca este un ceai diureic, dar la mine nimic, nu m-am mai dus deloc de cand beau, e normal?

5 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Normal nu este, dar poate că mănânci prea tu prea puțin și prea sănătos, plus că este posibil să ai un metabolism foarte rapid, caz în care nu ai de ce să-ți faci griji. Pur și simplu organismul tău asimilează și arde foarte repede tot ce mănânci.

| BlancaFantasma a răspuns:

Ai probleme cu constipatia si de asta bei ceai verde, sau fiindca vrei sa slabesti? sora mea bea ceai verde, si sincer merge la baie zilnic.eu nu.am probleme cu constipatia de cand eram mica.mi s`a intamplat recent sa nu merg la toaleta o saptamana.si atunci am mers la plafar si am cumparat ceai laxativ(asa se numeste) e foarte bun, acum sunt si eu in randul lumiilaughing am baut si ceai de cicoare insa nu a prea mers, decat la inceput.dar asta de acum e superhappy

| Sara2 explică (pentru BlancaFantasma):

Beau ceai verde si pentru ca inainte de a il incepe eram constipata mereu, macar atunci tot mergeam la baie da acum nu mai merg deloc, dar si pentru slabit stiu ca este sanatos, evident asociat cu sportul

| BlancaFantasma a răspuns (pentru Sara2):

Cumpara`ti ceai laxativ si o sa vezi ca o sa functioneze

| price a răspuns:

Te-as sfatui sa consulti un medic, ai dureri in zona abdominala?