| Denissa_Denii_2001 a întrebat:

Buna, joi m-am operat la amigdale si imi simt încă limba ciudata si nu prea simt gustul când mănânc sau beau ceva, e normal? Joi voi merge la control dar eram curioasă.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| stan85 a răspuns:

Mergi te rog frumos te rog frumos la moastele Sfantului Dumitru basarabov de la catedrala patriarhala si cand ii vei saruta sfintele moaste cerei sa ii dea insanatosire si dezmortire a limbi si vei fi vindecata te asigur