| nexT_2456 a întrebat:

BUNA. M. a trimis doctoru de familie la ortopedie, pentru ca m-am lovit la picior şi mi-a aparut un nod care ma doare dar nu tot timpu. M-Amlovit cam aproape de vreo 2 luni! Dar vreau sa va intreb ca daca nu este rupt nimic ce imi face, sunt cam speriat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Peque_6416 a răspuns:

Pai eu iti pot da un exemplu ...Am si eu o prietena,care a avut si ea un nod,si au plimbat-o medicii si i-au zis ca nu e nimic grav, si i-au dat unguente si tot felul de tratamente insa, pana la urma s-a aflat a fi cheag de sange si a trebuit sa o opereze deci mai bine fi precaut/precauta pentru ca exact aceeasi poveste a avut-o si ea.