| Mirela247 a întrebat:

Buna, m-am operat acum 9 zile, mi-am scos amigdalele. Durerea este foarte foarte mica acum, nu prea o mai simt si vreau sa fumez o tigara. Mi se poate intampla ceva? Nu am putut sa imi intreb doctorul deoarece era pe fuga,

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Si eu care credeam ca barbaria asta de operatie nu se mai practica. Mirela draga, felicitari, de acum vei raci direct la plamini! Nu vorbesc din auzite, taica-meu a fost mutilat in genul asta cand era copil si s-a luptat cu tot neamul sa nu mi le scoata mie in copilarie, si bine a facut.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Mai astepta 2 saptamani.

| Victoria18 a răspuns:

Pentru mine e evident, pentru tine nu?

| zharmas a răspuns:

Mai stai 1 luna cel putin oricum incearca sa te lasi de tigari pentru ca nu sunt asa bune pentru plamani tai daca vrei sa te lasi incearca sa faci o alta activitate in locul de a fuma. Sper ca te-am ajutat nu este recomandata sa fumezi acum pe 15 mai cred ca poti.