| Natalia3K a întrebat:

M-am pișcat din greseala pe mana cu elasticul cand ma jucam. Si au aparut niste dungi roşi, care la atingere se simt ca cicatirciile, stie cineva in cat timp se vindeca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Sper că ai chemat de urgență un echipaj SMURD. Altfel îți poți pierde mâna.

| IIIshaneIII a răspuns:

Gresesti sd190 minimum 10 ani

| DumitruS a răspuns:

Cateva ore, maxim cateva zile, chill. happy Pana acum probabil ca ti-au si trecut tongue

Răspuns utilizator avertizat