| Alinamaria23 a întrebat:

Buna, m-am trezit din somn si pur și simplu nu puteam sa ma mișc, sa vorbesc, sa aud. Tot ce auzeam era cum îmi bătea inima și atât, aveam urechile înfundate, am încercat sa vorbesc nu puteam. Nici ochii deschiși nu puteam, încercam nu se putea, chestia asta a durat maxim 2 minute, nici limba nu puteam sa o mișc ca voiam sa-mi fac cruce cu limba dar efectiv nu puteam, ce credeți ca a fost asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

A fost doar un mic atac de panica!
Sanatate multa!

| Xox0 a răspuns:

Ai o alimentatie sanatoasa? Poate ai avut o cadere de calciu?
Sau ai dormit prea mult. Daca se tot intampla, consulta medicul de familie