| Beb3lushaTha a întrebat:

Buna ma ajuta si pe mine cineva! va rog de cateva luni am pe spate niste bubite la prima vedere zici ca sunt cosuri dar nu mai trec deloc... nu am avut niciodata asa ceva si se extinde si pe piept! astept raspunsuri

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| nimicitorul a răspuns:

Tot aia e de la stres se trage du-te la medic.sado sati dispara

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ar trebui sa consulti un dermatolog daca se extind

| nimicitorul a răspuns:

A avut si sora mea tot asa dar pe ea a tinut-o mai putin, i se extindea pe tot corpul si niste basici foate mari.iar doctora i-a spus ca are alergie..adevarat ar trebui sa consulti un dermatolog..doamne fereste sa nu fie eva grav du-te cat mai repede ca mi, nu stiu sigur sau poate sa ti se faca pe sistem nervos...Tu esti nervos asa de obicei?

| Beb3lushaTha explică (pentru nimicitorul):

Nervoasa nu prea... mai mult stresata...

| nimicitorul a răspuns (pentru Beb3lushaTha):

Tot aia e de la stres se trage du-te la medic.sado sati dispara

| dongo a răspuns:

Consulta un dermatolog noi nu avem de unde sa stim ce si de unde si cum ti-a aparut si daca vrei sa nu se agraveze ....macar la medicul de familie sa intrebihappy