| Deliaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Ma confrunt cu o problema de vreo cateva luni bune, cam de prin primavara si nu stiu ce sa mai fac.
Îmi ies constant cosuri pe gat, ceea ce e horror si nu stiu din ce cauza au început sa îmi apara. Am o alimentatie sanatoasa, fac sport, menstruatia îmi e regulata, deci nu stiu care ar fi problema. Am ajuns sa cred ca mi-o facut cineva farmece, Doamne, iarta-ma! Si v-am spus, dintr-odata au început sa-mi iasa. Nu mai pot sa-mi tin parul prins pentru ca ma simt complexata de lucrul asta.
Dati-mi un sfat, va rog, vreau sa scap de ele!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Mergi la un dermatolog sa vezi care e problema

| Adry05 a răspuns:

Du-te odată la doctor, ce aștepți?