| PancAlex a întrebat:

ma doare foarte rău unghia de la degetul mare. Nu ma pot încălța cu ghetele de fotbal. Unghia încă nu este ineginegrirea. Cum as putea preveni inegrirea

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Teo29 a răspuns:

Du-te la un consult la privat la un dr. competent pe ramura chirurgie generala.Nu astepta sa ai probleme serioase, ci trateaza-le din timp.

Mai este solutia sa cauti un cabine 3To Spange in zona ta, te programezi si mergi sa te ajute ( au tehnici grozave, cu rezultate foarte bune pentru unghii! )

Sanatate

1 răspuns:
| LoVance0000 a răspuns:

Apasa tare pielea de langa unghie si daca te doare sa vezi daca nu ti iese vre un lichid