| mirela_4164 a întrebat:

Ma numesc mia si am si eu o intrebare mi a iesit la genunchi un "neg" si dupa un timp pe acelasi picior mi au aparut mai multe bubite dar nu sunt asa mari ca"negul"ala apoi mi au iesit si la mana pe degete din cate am observat ies si mai multe mi au iesit si inghinal nu stiu cum ma pot trata ...la medic nu am fost deocamdata ca am sp ca imi trece ca o fi alergie dar le am de app 1 an jum dar in timp mi au aparut mai multe. nu stiu ce sa fac si mi e frica sa ma duc la medic pentru ca mi e teama de raspunsul pe care mi l va da. astept raspuns

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| pokiD a răspuns:

La doctor URGENT! nu`i de gluma cu asa ceva. trebuie prima data sa te consulti cu parintii. dar oricum tot la doctor vei ajunge. am avut si eu un prieten care a avut ceva de genu'. s-a dus la doctor, iar in mai putin de 6luni ia trecut. succes

1 răspuns:
| alex41 a răspuns:

Mirela du-te fara grija doctorul nu iti zice nimic