| DumitruAndreea3 a întrebat:

Buna, ma puteti ajuta cu ceva? Deci luna trecuta menstruatia mi-a venit de 2 ori, 5 zile prima data, iar cealalta 4 zile, acum mi-a venit dar am de 7 zile si cred ca v-a mai tine si maine.Este ceva normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CEACLIU a răspuns:

Este ceva normal, depinde de stres si alti factori, nu este nici o problema.

| DumitruAndreea3 explică (pentru CEACLIU):

Multumesc,chiar ma speriasem