| Elena_6387 a întrebat:

mi-a iesit pe fata niste pete rosii, cum as putea sa le tratez? multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| iuliaGirl11 a răspuns:

Ai facut pojar? Daca nu s-ar, putea ca acele pete sa fie de la pojar.ar ca sa fii singura du-te la doctor el va stii ce sunt si tratamentul.

| Elena_6387 explică:

Ma ustura fata cand ma dau cu fond de ten...nu stiu ce sa mai fac.

| ruxi a răspuns:

Cel mai bine du-te la doctor.
dar pana atunci date cu un fond de tenhappy