| rozikmik a întrebat:

mi-am prins degetul in portiera la masina in cat timp trece stiti? si cade unghia?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| DDoctorita a răspuns:

Depinde cat de tare l-ai prins, cu atat o sa ti se inegreasca mai rau.

De obicei nu cade unghia.

Iti recomand sa iti pui o crema calmanta, sunt destul de eficiente. La farmacie gasesti cu gramada si nu sunt scumpe. happy

| rozikmik explică (pentru DDoctorita):

Multumesc mi-a fost de ajutor sfatul tau

| DDoctorita a răspuns (pentru rozikmik):

Cu placere!