| Anonimaccount2001 a întrebat:

Buna! Mi-am prins unghia mică de la mâna in ușa mașinii acum o luna și s-a înnegrit. Știți in cat timp îmi poate trece? Și dacă va cădea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| mi25 a răspuns:

Totul depinde de cat vietuieste si cat de grav este afectata. Nici macar un specialist nu poate sa-ti dea un raspun precis.