| Darktee a întrebat:

Buna,mi-am provocat o julitura, cand am cazut cu bicicleta si e in zona genunchiului.Acopera aproape tot genunchiul,iar cand incerc sa-l indoi imi amortesc nervii,ma gandesc ca o fi vreun tendon rupt,sau e din cauza ranii, ca a prins coaja.Va rog sa ma ajutati si sa imi spuneti daca, atunci cand o sa cada coaja o sa-l pot indoi fara probleme si va ramane oare semn?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| UnBaiat439 a răspuns:

Semn cred ca va ramane... Dar mai nou cine nu are semne din copilarie pe genunchi si cot?
Eu zic ca e din cauza cojii.
Am patit la fel o data. Nu puteam calca pe el. M-am culcat si a 2 a zi eram mult mai ok.

| Darktee explică (pentru UnBaiat439):

Eu vreau sa dau la academia de politie, si de aceea ma ingrijoram pentru semne.Pe zi ce trece pot sa il indoi cat mai mult.Ms pentru raspuns.

4 răspunsuri:
| KillaNoFilla a răspuns:

Doctor de familie, ai auzit de el?

| Adryan657 a răspuns:

O vizita la medicul de familie iti recomand

| UnBaiat439 a răspuns:

Aaa. da. Incearca sa-l folosesti cat mai putin. Stai mai mult in pat o zi sau 2