| anonim_4396 a întrebat:

Pe maini(palme) am observat ca am mici punctisoare roșii si albe,mai mult in zona degetului mare de la mâna, am asa pe ambele palme(doar pe palme) nu ma mănâncă sau ceva si cred ca le am de mai mult timp.Asa aveti si voi(cei mai slabi, poate de asta)? Sau ce e asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da cu apă sfințită pe tine happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Raspuns in bătaie de joc...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sorry :*

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

| Reghqen a răspuns:

Pentru a putea primi un raspuns adecvat recomand sa mergi la un control medic.
https://www.primatv.ro/stiri/de-ce-apar-pete-albicioase-pe-maini

| anonim_4396 explică (pentru Reghqen):

Nu am inteles nimic laughing

| Reghqen a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing
Poate să fie și o alergie, în orice caz după părerea mea consultarea medicului de familie este cea mai bună soluție fiindcă cu el trebuie să vorbești, cu unu care are experiență nu aici pe TPU happy

| anonim_4396 explică (pentru Reghqen):

Punctele sunt sub piele, nici nu le simt la atingere, dar ma deranjează prezenta lor..Nu cred sa am o alergie, oare pentru că sunt slabă?

| anonim_4396 explică (pentru Reghqen):

Nu ma mănâncă punctele