| ℂʀɪstiղa a întrebat:

Buna,prietena mea doreste sa se ingrase, va rog spuneti-mi ceva pentru a te ingrasa (fundita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

Sa ramana insarcinata!

| SmileLife a răspuns:

Trebuie sa manince multe dulciuri si altye produse ce contin vitamine multe cum ar fi(peste, carne salamuri.)

| Kasper007 a răspuns:

Ar trebui sa manince cit mai mult... pina nu mai poate. Seara, cu 1 ora inainte de culcare la fel sa manince, dar nu cu exces. Ar putea consuma fast-food-uri. Daca e mare, poate bea si bere. ea ingrasa(mai ales cu smintina in doua...)