| Francesca17 a întrebat:

Hei happy
Prietena mea doreste sa se ingrase 5 kile si nu am stiut nici un sfat potrivit pentru ea sad...O ajutati va rog frumos?
Inafara de Mc sau dulciuri laughing...
Un meniu sau un sfat...
Dau funda big grin

3 răspunsuri:
| Cristina505 a răspuns:

Poate sa isi comande proteine sau creatina. Poti pune 5 kg foarte usor si repede.

Creatina te poate ajuta sa pui pe tine din cauza ca retine apa in organism.O sfatuiesc sa incerce.Dar sa aiba grija sa le consume cum trebuie, fara exces si sa bea multa apa pentru a nu afecta rinichii si ficatul

Uite cateva site-uri de pe care isi poate comanda sau mai puteti cauta si voi :

http://www.megaproteine.ro/
www.bodytimero.com
www.redis.ro

| baiasert a răspuns:

Sa incerce meniul asta: multa paine, mese neregulate, alimente grase, sa nu mai faca miscare.Cam in 1-2 saptamani cu aproximatie se ingrasa 5 kilograme daca nu face abuz.
P.S. : Nu numai paine, multe fainoase si multi cartofi.

| MeowRucs a răspuns:

Sa incerce vitamine happy, dar nu foarte multe. Deoarece risca sa se ingrase mai mult de 5 kg happy Sper ca am putut sa te ajut.