| seriosule a întrebat:

FUNDA
am o prietena care are 1, 48 inaltime, 36-37 kg (13 ani) si este putin cam slaba.isi doreste sa se ingrase sa ajunga pana in iunie la 43 de kg... ii puteti da niste sfaturi pentru a se ingrasa cat mai repede intr.un timp atat de scurt?

Răspuns Câştigător
| iosif8 a răspuns:

Spune-i sa manance vreo doua luni la mcdonalds si dupa aia nu o sa mai aiba probleme! primes funda?

2 răspunsuri:
| Lou222 a răspuns:

Sa se inarmeze cu lucruri nesanatoase ssi sa inceapa sa manance, uitandu-se la tv, la filme.

| Lou222 a răspuns:

Funda