| v34 a întrebat:

prima mea partide de sex a fost neprotejata dar nu stiu daca o pot numi pardita doar penentrarea a avut loc puna a curs sange. dupa ne-am oprit.in acea luna ciclul mi-a venit normal luna urmatoare am avut vre 3-4 contacte.dar toate cu prezervativ insa ciclul imi intarzie de 5 zile.am facut si un test de sarcina in prima zi in care trebuia sa imi vina si a iesit negativ stie cineva ce am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ginecologul poate știe ce ai!
Pa, pa.

| godzila007 a răspuns:

Cati ani ai, du-te la un ginecolog fara rusine!

| v34 explică (pentru godzila007):

17 ani jumate. da credeti ca poate vi vorba de sarcina?

| v34 explică (pentru godzila007):

17 ani jumatatate, credeti ca poate fii vorba de sarcina?

| godzila007 a răspuns (pentru v34):

Mai fa un test de sarcina!