| Lucaaragiale23 a întrebat:

Bună
Recent m-am lovit la degetul din mijloc la mâna stângă fix acolo unde "cotește" ( îndoaie) adică practic la mijlocul degetului unde cotește.
Pe partea exterioara a degetului, cum te-ai uita de sus spre dreapta.
M-am frecat de un bolțar de BCA și prin frecare mi s-a luat pielea din zona specificata mai sus și a curs un pic de sânge acum la doua luni de la accidentare mi-a rămas un punct de aproximativ 1 cm2
Și foarte puțin adâncit sub 1 MM.
Culoare lui este roșiatică spre roz
Ce operație m-ar ajuta sa scap de el definitiv, sa îl readuc la aceași culoare, sa fie perfect plan și la aceași textura.
Există operație cu efect permanent?
Se va estompa in timp sau chiar dispare de tot
Contractubex gel mă ajută?
Vă rog fără comentarii la mișto

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Sigur că sunt, uite aici ce fel și ce prețuri. O să-ți treacă, când la vezi

https://www.drboiangiu.ro/preturi.html

| sierra1 a răspuns:

Sau mai detaliat, aici:

https://www.dclinic.ro/tarife/