| Corina45788 a întrebat:

Bună, revin cu același probleme la fel de 3 zile am diaree i au pastile am mâncat tot ce era de mâncat pentru asa ceva si degeaba, mai nou am observat ca nu suport nici un miros de mâncare, mai ales usturoiul, si imi vine sa vomit la toate mirosurile de mâncare, simt ca am stomacul plin, si noapte nu pot dormi decât pe o parte ca ma deranjează grav dacă ma întorc ma incomodează, acum eu sper doar sa nu fiu însărcinată,.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Yuoia a răspuns:

Nu stiu cum poti sa ai stomacul plin daca ai diaree.
Pe de alta parte, diareea te dezhidrateaza. Mergi urgent la medic.
Insa greturile nu au cum sa fie de la diaree. Altele pot fi cauzele. Mergi la medic.