| Ingerfararipi333 a întrebat:

Rezultatele la hemoleucograma mi-au iesit in regula toate doar ca limfocitele au iesit foarte putin marite ce inseamna? Iar daca la sumarul de urina mi-a iesit ca am germeni 50.000 este grav? (valoarea normala fiind

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| brokxy a răspuns:

Te sfatuiesc sa adresezi aceasta intrebare unui medic de specialitate. Adica doctorului tau de familie. Si sa ii arati si rezultatele. Nu de alta dar ca sa nu fii indus in eroare. Ca nu prea suntem multi cu scoala de medicina pe aici laughing De obicei ei sunt prea ocupati ca sa stea pe net sa raspunda la intrebari. Sincer daca as stii ce inseamna ti-as raspunde cu cea mai mare placere dar habar nu am. Sanatate!