| Codrynutza a întrebat:

S-a declansat meningita si in piscina Arinis din Gura Humorului? Funda! :]

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ZOB a răspuns:

Meningita e de mult la ea acasa in piscinele din Gura Humorului. La fel ca anul trecut si ca acu 2 ani la inaugurare, meningita apare ca prin minune si lasa zeci de oameni prin spitalul orasenesc. By the way, pe unde stai in Humor ca si eu sunt de p'acolo laughing

| Codrynutza explică:

Deci, mai bine nu ma duc maine, nu?