| anonim_4396 a întrebat:

sa va povestesc.
la scl am niste baieti care nu ma lasa in pace.
si ma baga in bosketzi.
in fn.
nu`i asta problema.
problema e ca m`au trantit jos si am cazut cu fundul de pamant. si nu stiu ce s-a intamplat si ma doare chiar la noada. ma doare numai cand ma ridic si ma pun pe skaun.
ce pot face sa nu ma mai doara?
sau.
in cat timp se trece?sad
dau funda :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DoubleS a răspuns:

Booona draguta/dragutzuuu!
Si eu am cazut o data asa laughing. Insa eu am alunecat pe sosea (auuu). Dati cu niste Rivanol Gel sau Nurofen Gel unde te doare. Garantez ca iti trece in maxim 3 zile. (bineinteles, sa iti dai de 3 ori pe zi)... sper ca te-am ajutat! fundita :*:*:*:*?

3 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

Nu este nimic grav eu am cazut la ora de sport la saritura in lungime ...de ce le permiti sa te tranteasca? ia masuri...

| Helăăău a răspuns:

Probabil e o vanataie, trece.
daca mie-mi faceau asa ceva aia :O... mmm. Spune dirigintei,!

| ALice_4674 a răspuns:

Daca te-ai lovit rau o sa tina cateva zile, insa nu cred ca e ceva gravwinking