| Laaaaaaaaaw a întrebat:

Se intampla ceva daca, consumi uleiul de ricin pe o perioada mai lunga de timp?
Daca da, ce anume?

Multumesc, anticipat! Funda :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| frzq1 a răspuns:

Pe perioade lungi nu mai asimilezi niste nutrienti, faci un dezechilibru electrolitic. uleiul de masline e un laxativ mai usor.

7 răspunsuri:
| frzq1 a răspuns:

>:d

| alecsandrabubz09 a răspuns:

Iti creste parul cam 5 cm in plus in doua luni, regenereaza genele si ajuta la cresterea lor si iti face pielea mult mai sanatoasa

| Laaaaaaaaaw explică (pentru alecsandrabubz09):

Ma refeream daca il bei. Poate provoca ceva intestinelor?

| alecsandrabubz09 a răspuns (pentru Laaaaaaaaaw):

Ah, n-am mai auzit de baut ulei de ricin laughing nu sunt sigura

| Laaaaaaaaaw explică (pentru alecsandrabubz09):

Ahh. mercii oricum :* laughing.

| Laaaaaaaaaw explică (pentru frzq1):

Haai mercii, muult big hug :X :*

| frzq1 a răspuns (pentru Laaaaaaaaaw):

Pe perioade lungi nu mai asimilezi niste nutrienti, faci un dezechilibru electrolitic. uleiul de masline e un laxativ mai usor.

| djiuli a răspuns:

Http://adf.ly/I4O2x afla aici