| Sorana20 a întrebat:

Acum cam 2 ani eu am avut un accident la genunchi, adica am căzut pe el. Nu am dat importanta genunchiului, adica nu am fost la spital sau ceva dar durea foarte tare.Cand merg mult simt ca si cum oasele de la genunchi se desprind unul de celălalt si doare foarte tare la fel si cand alerg. Aveti idee ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Noi nu putem sti dar radiografia da!

1 răspuns:
| Antopuff a răspuns:

Probabil lichidul din articulatia genuchiului sau membrana de la acest nivel din cauza cazaturii au alunecat de la locul lor si acum este posibil sa vin in contact os cu os si de aia te doare. Mergi la doctor sa iti faci radiografie.