| Cristina281606 a întrebat:

Bună seara. Am 15 ani, am tot pus întrebări despre intepaturi și arsuri la nivelul pielii, iar acum simt în urechea stânga, ca și cum mi ar lua foc, nu înăuntru, în gaura aceea, de la lobul urechii, imediat, înăuntru. Am făcut atacuri de panica, posibil sa fie de la stres? Nu mereu, îmi trece, apoi iar simt, atunci când îmi aduc aminte, tind sa cred ca este ceva legat de psihic

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai un medic te poate ajuta daca nu un orlist atunci un medic homeopat du-te la el.

| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil esti ipohondra ....si problema ta se rezolva la un psiholog!