| Majunio a întrebat:

Bună seara! Am 19 ani și nu sunt dezvoltat fizic pentru vârstă mea. Am fizicul unui puști de 15 ani. Am 1, 65 înăltime și sunt slab. Vă rog mult sa ajutați cu niște sfaturi cum sa remediez chestia asta? Oricum în înălțime nu mai cresc, dar măcar să arat mai ok. Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Dana2103 a răspuns:

Cine a spus ca te vei mai inalta? Poti doar sa te ingrasi sau sa faci muschi dar asta depinde de tine

| Majunio explică (pentru Dana2103):

Am scris și eu ca NU mai cresc

| Balalau95 a răspuns:

Apuca-te de calarit, ai fizic perfect pentru un jocheu tongue