| Majunio a întrebat:

Nu sunt dezvoltat fizic pentru vârstă mea. Am fizicul unui puști de 15 ani. Am 1, 65 înăltime și sunt slab. Vă rog mult sa ma ajutați cu niște sfaturi cum sa remediez chestia asta? Oricum în înălțime nu mai cresc, dar măcar să arat mai ok. Mulțumesc!

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai si cati ani ai?

Indiferent de asta, mananca sanatos, mananca normal, mai baga o shaorma uneori si mergi la sala, fa activitate fizica si asa o sa te dezvolti. Totul natural.

| Tehno21 a răspuns:

Si cati ani ai

| Majunio explică (pentru Tehno21):

19. Scuze, am uitat sa mentionez

| Katzemimi2000 a răspuns:

Incearca să ai un sport, sau sa mergi la sala să mănânci mai mult. Nu ai de ce sa te îngrijorezi si prietenul meu cand l-am cunoscut la 19 ani era înalt într-adevăr dar slab și foarte copil, 2 ani mai târziu s-a dezvoltat, ingrasat si arata super bine! Deci se poate!

| Majunio explică (pentru Katzemimi2000):

Mulțumesc frumos pentru răspuns!

| Majunio explică:

Am 19 ani