| Majunio a întrebat:

Am 19 ani și nu sunt dezvoltat fizic pentru vârstă mea. Am fizicul unui puști de 15 ani. Am 1, 65 înăltime și sunt slab. Vă rog mult sa ajutați cu niște sfaturi cum sa remediez chestia asta. Oricum în înălțime nu mai cresc, dar măcar să arat mai ok. Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Cosmin89321 a răspuns:

Un cuvant, SALA

| Xinnicut a răspuns:

Am mai scris multe multe raspunsuri despre dezvoltare fizica putere agilitate slabit si in inaltime, citeste la mine in raspunsuri dar vezi ca depinde de persoana am vreo 5 raspunsuri despre asta sper sa le gasesti ) good luck