| Majunio a întrebat:

Am 19 ani și nu sunt dezvoltat fizic pentru vârstă mea. Am fizicul unui puști de 15 ani. Am 1, 65 înăltime și sunt slab. Vă rog mult sa ma ajutați cu niște sfaturi cum sa remediez chestia asta. Oricum în înălțime nu mai cresc, dar măcar să arat mai ok. Mulțumesc!

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mananca sanatos, mananca mult, incearca sa faci mereu miscare, niste exercitii in fiecare zi. Asta iti trebuie, plus o vointa de fier happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai fa sport. Orice sport iti place tie. Dar pentru scopul tau adica masa musculara sala ar fi cea mai optima. Sa nu mai arati de 15 ani poti face prin multe lucruri, frizura, barba, stil vestimentar.