| silviu67 a întrebat:

Buna seara am o intrebare si sper sa primesc si un raspuns ma doare capul destul de tare si nu am vazut acum o ora destul de clar.(cei drept am si invatat foarte concentrat ) vreau sa stiu daca s-ar putea sa fie ceva de la ochii si mai ales cat de grav ar putea fi ma doare partea din fata a creierului (cei drept stau si destul de mult la calculator probabil si din aceasta cauza ) multumesc anticipat si astept un raspuns

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Why_Syro_1995 a răspuns:

Incearca sa te odihnesti putin indiferent ca nu ai timp.Bea un ceai cald si uitate afara cum ninge daca nu poti sa dormi macar sa stai calm.Ai putea sa stai in pat cu ochii inchisi macar 15min.Nu incerca sa asculti muzica preferata deoarece creierul tau deja proceseaza prea mult si nu se va schimba nimic(cauta liniste). Incearca asta 2 zile dar daca nu se schimba nimic mergi la un doctoc.

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

Cand eu le spun parintilor mei ca invatatul dauneaza sanatatii nu ma cred.

| pisicutzamik a răspuns:

Buna,poate fi si de la calculato si de la oboseala, bagate la somn si odihneste-te, sau poate fi si de la frig!

| fiara14 a răspuns:

S-ar putea fa bine si culcate ca poare fi din cauza oboseli!