| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema. De aproximativ 2 luni mi-au aparut pe ceafa si pe laterale niste bube, un fel de cosuri, dar nu ies nimic din ele. Pe ceafa sunt mai mare pe laterale sunt micute si cele de pe ceafa dor putin daca ma scarpin. Am fost la dermatolog si mi-a recomandat Augumentin 1 la 12 ore, 1 pastila de Aerius seara si sa ma dau de 3 ori pe zi cu Baneocin crema si nu vrea sa cedeze. Eu pana acum nu aveam asa ceva. Imi puteti da niste sfaturi sau recomandari?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Cosmin_Sergiu_2000 a răspuns:

Wow. Chiar m-ai ajutat! Mulțumesc!

| Simionsmnfrz a răspuns:

Ai rezolvat problema?